TCN 2015

26.7.2015 - 9.8.2015

  V červenci a srpnu 2015 proběhne již 15. ročník naprosto jedinečné akce TCN aneb „Tudy cesta nevede, ale vy ji najdete!“ pořádané studenty pro studenty. Nechcete propásnout krásných 14 dní v přírodě? Spolu se studenty FJFI ČVUT budete prozkoumávat taje vysokoškolského přístupu k matematice, přírodním vědám či informatice, zahrajete si zábavné hry a poznáte nové přátele.

 

Na programu jsou přednášky profesorů FJFI ČVUT a dalších hostů na aktuální a zajímavá, přesto „ středoškolsky dostupná” témata. Dále potom exkurze. Dostanete v případě zájmu prostor sami si zkusit prezentovat své příspěvky vypracované například v rámci fyzikálních seminářů, středoškolské výzkumné činnosti či experimentů.


A to vše samozřejmě doplní odpočinkový, sportovní a zábavný program: hřiště jsou přímo v areálu, řeka ke koupání v těsné blízkosti, chybět nebudou ani nějaké ty „intelektuální hrátky”, (rekre)akční hry či večerní táboráky se zpíváním s hudebními nástroji. Pokud nehrajete na varhany, neváhejte vzít svůj nástroj s sebou!
 

 

Kdy: 26.7 až 9.8.2015

Kde: Jizerské hory

 

Pořádá: Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT v Praze, Studentská unie při FJFI ČVUT v Praze

Více informací: tcn.fjfi.cvut.cz

 

31.3.2016